Faq

Pytania Ogólne


Nasze apartamenty znajdują się w nowo wybudowanych budynkach. Część z nich usytuowana jest w centrum Poznania, tuż przy płycie Starego Rynku. Niektóre z nich, zanjdują się w bliskim sąsiedztwie Targów. Pozostałe mieszczą się na osiedlach mieszkaniowych z których w kilkanaście minut możemy dojechać komunikacja miejską lub samochodem do centrum Poznania.
Doba w Unic Apartments trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 dnia następnego. Jeśli apartament będzie gotowy na Państwa przybycie wcześniej, to z przyjemnością go udostępnimy. Niestety, wymeldowanie nie jest możliwe po upływie doby hotelowej. Jeśli nie przedłużacie Państwo swojego pobytu o dodatkowy dzień, to należy się wymeldować do godziny 11.00.
Niektóre nasze Apartamenty oferujemy wraz ze śniadaniami. Śniadania, serwowane są w niedalekiej odległości od naszych Apartamentów w zaprzyjaźnionym bistro. Po dokonaniu rezerwacji Apartamentu ze śniadaniem, otrzymacie Państwo drogą mailową VOUCHER śniadaniowy. Zabierzcie go ze sobą na śniadanie (wydrukowany lub w wersji elektronicznej). Obsłudze bistro podajcie swoje nazwisko i pokażcie VOUCHER. Będzie czekać na Was pyszne śniadanie.
Dysponujemy miejscem postojowym w garażu podziemnym jedynie w UNIC Apartments Gąsiorowskich i Świerzawska. UNIC Apartments Strożyńskiego oferuje bezpłatne miejsca parkingowe w bliskiej odległości od budynku. Parking publiczny przy budynku jest dostępny dla UNIC Apartments Dominikańska i Dąbrowskiego. Parkingi te są płatne. Automaty do parkowania znajdują się przy ulicy. Za parking będzie można zapłacić jedynie monetami w walucie PLN lub przy pomocy aplikacji mobilnych. Z uwagi na ograniczone miejsca parkingowe, na specjalne życzenie gości, udostępniamy płatne miejsca parkingowe na parkingu strzeżonym, usytuowanym w bliskim sąsiedztwie. Należy zarezerwować miejsce parkingowe na parkingu strzeżonym w momencie rezerwacji apartamentu.
Tak, dla dzieci mamy dostępne łóżeczka oraz krzesełka. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z dodatkowego łóżeczka oraz krzesełka dzięcięcego w momencie dokonywania rezerwacji. Koszt dodatkowego łóżeczka wraz z kompletem pościeli wynosi 30PLN za dobę. Krzesełko dziecięce do karmienia udostępniamy za darmo.
Jedynie UNIC Apartments Dominikanska są klimatyzowane, pozostałe apartamenty nie są wyposażone w klimatyzatory.
Tylko w UNIC Apartments Dominikanska i Gasiorowskich znajdują się kołdry i poduszki oraz pościel i ręczniki dla 1, 2, 3 lub 4 osób (w zależności od ilości zadeklarowanych osób w momencie dokonywania rezerwacji). Pozostałe apartamenty przeznaczone na najem długoterminowy nie są wyposażone w kołdry i poduszki.
We wszystkich apartamentach znajduje się lodówka z zamrażarką, zmywarka do naczyń i elektryczna płyta ceramiczna. Tylko w UNIC Apartments Dominikanska i Gasiorowskich (które są dostępne na krótki okres wynajmu) znajduje się czajnik elektryczny, garnki i patelnie, środki czystości, zestaw talerzy, szklanki, sztućce, cukier i sól.
Unic Apartments nie dysponuje całodobową recepcją hotelową. Po dokonaniu rezerwacji, najpóźniej 24 godziny przed przyjazdem, otrzymacie Państwo drogą mailową oraz smsem kod do wejścia do budynku, oraz w przypadku opłacenia swojego pobytu przed przyjazdem otrzymacie kod wejścia do Apartamentu, który będzie ważny jedynie przez okres pobytu. Przypominamy, iż doba hotelowa w Unic Apartments trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 dnia następnego.

Jeśli masz pytanie, wyślij do nas wiadomość

Skontaktuj się z nami