Faq

Pytania Ogólne


Nasze apartamenty znajdują się w nowo wybudowanych budynkach. Część z nich usytuowana jest w centrum Poznania, tuż przy płycie Starego Rynku. Niektóre z nich, zanjdują się w bliskim sąsiedztwie Targów. Pozostałe mieszczą się na osiedlach mieszkaniowych z których w kilkanaście minut możemy dojechać komunikacja miejską lub samochodem do centrum Poznania.
Doba w Unic Apartments trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 dnia następnego. Jeśli apartament będzie gotowy na Państwa przybycie wcześniej, to z przyjemnością go udostępnimy. Niestety, wymeldowanie nie jest możliwe po upływie doby hotelowej. Jeśli nie przedłużacie Państwo swojego pobytu o dodatkowy dzień, to należy się wymeldować do godziny 11.00.
Niektóre nasze Apartamenty oferujemy wraz ze śniadaniami. Śniadania, serwowane są w niedalekiej odległości od naszych Apartamentów w zaprzyjaźnionym bistro. Po dokonaniu rezerwacji Apartamentu ze śniadaniem, otrzymacie Państwo drogą mailową VOUCHER śniadaniowy. Zabierzcie go ze sobą na śniadanie (wydrukowany lub w wersji elektronicznej). Obsłudze bistro podajcie swoje nazwisko i pokażcie VOUCHER. Będzie czekać na Was pyszne śniadanie.
Dysponujemy miejscem postojowym w garażu podziemnym jedynie w UNIC Apartments Gąsiorowskich i Świerzawska. UNIC Apartments Mateckiego i Strożyńskiego oferują bezpłatne miejsca parkingowe w bliskiej odległości od budynku. Parking publiczny przy budynku jest dostępny dla UNIC Apartments Dominikańska. Parking ten jest płatny. Automaty do parkowania znajdują się przy ulicy. Za parking będzie można zapłacić jedynie monetami w walucie PLN lub przy pomocy aplikacji mobilnych. Z uwagi na ograniczone miejsca parkingowe, na specjalne życzenie gości, udostępniamy płatne miejsca parkingowe na parkingu strzeżonym, usytuowanym w bliskim sąsiedztwie. Należy zarezerwować miejsce parkingowe na parkingu strzeżonym w momencie rezerwacji apartamentu.
Tak, dla dzieci mamy dostępne łóżeczka oraz krzesełka. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z dodatkowego łóżeczka oraz krzesełka dzięcięcego w momencie dokonywania rezerwacji. Koszt dodatkowego łóżeczka wraz z kompletem pościeli wynosi 30PLN za dobę. Krzesełko dziecięce do karmienia udostępniamy za darmo.
Jedynie UNIC Apartments Dominikanska są klimatyzowane, pozostałe apartamenty nie są wyposażone w klimatyzatory.
Tylko w UNIC Apartments Dominikanska i Gasiorowskich znajdują się kołdry i poduszki oraz pościel i ręczniki dla 1, 2, 3 lub 4 osób (w zależności od ilości zadeklarowanych osób w momencie dokonywania rezerwacji). Pozostałe apartamenty przeznaczone na najem długoterminowy nie są wyposażone w kołdry i poduszki.
We wszystkich apartamentach znajduje się lodówka z zamrażarką, zmywarka do naczyń i elektryczna płyta ceramiczna. Tylko w UNIC Apartments Dominikanska i Gasiorowskich (które są dostępne na krótki okres wynajmu) znajduje się czajnik elektryczny, garnki i patelnie, środki czystości, zestaw talerzy, szklanki, sztućce, cukier i sól.
Unic Apartments nie dysponuje całodobową recepcją hotelową. Po dokonaniu rezerwacji, najpóźniej 24 godziny przed przyjazdem, otrzymacie Państwo drogą mailową oraz smsem kod do wejścia do budynku, oraz w przypadku opłacenia swojego pobytu przed przyjazdem otrzymacie kod wejścia do Apartamentu, który będzie ważny jedynie przez okres pobytu. Przypominamy, iż doba hotelowa w Unic Apartments trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 dnia następnego.

Jeśli masz pytanie, wyślij do nas wiadomość

Skontaktuj się z nami